Požadavky na zimní pneumatiky ve ŠVÉDSKU od r. 201307.09.2015
V období od 1. prosince do 31. března platí při zimních podmínkách na vozovkách následující požadavky a to jak pro lehká tak i pro těžká vozidla a to pro všechny účastníky silničního provozu.

více
 
Hankook dodává UHP pneumatiky pro vozy Porsche Macan15.04.2015
Výrobce pneumatik Hankook rozšiřuje své stávající aktivity v oblasti dodávek pneumatik jako originální vybavení do výroby prémiových sportovních vozidel, jakož i vozidel typu SUV. Vlajková loď výrobce ve variantě pro vozy SUV, pneumatika Ventus S1 evo2 SUV, se nyní stává originálním vybavením ve výrobě vozů Porsche Macan, a sice ve velikostech 18 a 19 palců. Pneumatika se vyrábí v moderním maďarském výrobním závodu výrobce Hankook.

více
 
Hankook Tire spouští novou digitální kampaň pro aktuální sezónu Evropské ligy UEFA 2014/201502.04.2015
Digitální kampaň od výrobce pneumatik Hankook Tire pro sportovní fanoušky probíhá v rámci oficiálních sponzorských aktivit pro Evropskou ligu UEFA. Od těchto marketingových aktivit v oblasti sportu si výrobce slibuje efektivní oslovení svých zákazníků na evropských trzích.

více
 
Hankook hlásí stabilní finanční výsledky za rok 201416.03.2015
Společnost Hankook Tire oznámila výsledky svého globálního prodeje za rok 2014 ve výši EUR 4,78 miliard (KRW 6,68 biliónů). Závazek společnosti k realizaci technických inovací nese viditelně své plody v podobě intenzivního růstu prodeje pneumatik typu UHP a rozšiřování dodávek pneumatik jako originální vybavení výrobcům prémiových značek automobilů.

více
 
Hankook slaví úspěch v iF Design Award 201511.03.2015
 Hankook získal ocenění iF Design Award 2015 za svoji celoroční nákladní pneumatiku SmartFlex AH31. Moderní design v kombinaci se špičkovou technologií stojí za vysokým výkonem pneumatik. Rozměrová řada pneumatik SmartFlex AH31 bude ještě v roce 2015 výrazně rozšířena.

více
 
Nový katalog nákladních a autobusových pneumatik17.11.2014
Nový katalog nákladních a autobusových pneumatik

více
 
Hankook začal pracovat na výstavbě nového závodu v Tennessee16.10.2014
Hankook začal pracovat na výstavbě nového závodu v Tennessee

více
 
Hankook na radiových vlnách13.10.2014
Reklamní spoty společnosti Hankook uslyšíte i na radiových vlnách a to po celý měsíc říjen na stanicích Evropa2, Frekvence1 a Radio Beat.

více
 
Hankook se stal dodavatelem pneumatik do první výbavy výrobce MAN07.10.2014
Výrobce pneumatik Hankook začne zanedlouho dodávat své produkty do výroby různých modelů těžkých nákladních vozů značky MAN. Společnost MAN Truck & Bus AG, se sídlem v Mnichově, patří mezi největší výrobce nákladních vozidel v Evropě a díky svým inovativním technologiím se stala průkopníkem obzvlášť eficiencích řešení v oblasti transportu. Od prvního čtvrtletí 2015 začne Hankook dodávat do výrobních závodů výrobce MAN v Německu, Rakousku a Polsku pro různé typy vozidel své řady pneumatik e-cube MAX, SmartFlex a SmartWork, které jsou vyvinuté pro evropské podmínky, jsou šetrné k životnímu prostředí a z hlediska provozu vykazují vysokou míru hospodárnosti.

více
 
Další úspěch Hankook pneumatik jako OE výbavy30.07.2014
Také nový MINI, model roku 2014 bude vybaven pneumatikami Hankook. Již první generace prémiového vozu do města, výrobce BMW Group, opouštěla výrobní halu v roce 2011 na pneumatikách Hankook. Nová stylová verze vozu vyjíždí na pneumatikách stejné značky. Používají se různé typy dezénů v rozměrech od 15 do 17 palců, které jsou při výrobě vozů MINI aplikovány částečně také v provedení runflat. Všechny pneumatiky dodává vysoce moderní výrobní závod v Maďarsku do všech výrobních závodů vozu MINI.

více
 
Pneumatiky Hankook High-End z evropské výroby ve standardní a Runflat verzi v originální výbavě16.07.2014
Výrobce pneumatik Hankook byl vybrán firmou Daimler AG jako dodavatel originální výbavy pro novou řadu Mercedes-Benz třídy C. Od vstupu na trh je vybavena úplně nová high tech limuzína ve velikosti 17 palců produktem High-End Ventus S1 evo². Poprvé je přitom použita vlajková loď firmy Hankook jak ve standardní variantě, tak i ve vlastním systému Runflat firmy Hankook z evropské produkce. Při vývoji pneumatik byly středem pozornosti kromě přilnavosti za mokra, nízkého hluku a valivého odporu také velmi dobré vlastnosti při manipulaci a především vysoká úroveň komfortu zvláště také pro verzi Runflat.

více
 
Vlaková loď výrobce Hankook Ventus S1 evo² opět schválena jako OE pro výrobu dalšího vozidla 10.04.2014
Vlajková loď výrobce Hankook, UHP pneumatika Ventus S1 evo2 se stává součástí originální výbavy pro výrobu nových vozů BMW série 4, coupé. Součástí této vysoce moderní pneumatiky je aplikace důmyslné DTM technologie. Její vývoj a výroba probíhají v Evropě. Pneumatika vyniká díky své úspěšné kombinaci výkonu, životnosti a energetické účinnosti.

více
 
Nové SUV pneumatiky výrobce Hankook pro silniční provoz se stávají originálním příslušenstvím 28.11.2013
Výrobce pneumatik Hankook rozšiřuje své úspěšné portfolio dodávek originálního příslušenství pro automobilový průmysl o segment SUV. Vlajková loď výrobce produkt Ventus S1 evo2 se začne dodávat v nové verzi SUV, která je výsledkem aktuálního vývoje, jako originální výbava pro nový model vozu BMW X5. Výrobce tak navazuje na předchozí úspěšnou realizaci pro modelové série MINI, BMW řday 1, 3 a 5. BMW X5 je již pátým modelem výrobce BMW Group, vyráběným s pneumatikami Hankook v originální výbavě

více
 
Hankook Tire získává ocenění iF Design Awards 2013 v kategorii „komunikace“22.11.2013
Výrobce prémiových pneumatik Hankook obdržel dvě ocenění iF Design Awards za své animované produktové videofilmy Ventus S1 evo2 Motion Graphic Brochure a Eco Motion Graphic Brochure.

více
 
Pneumatiky Hankook z evropské výroby 17.09.2013
Výrobce prémiových pneumatik Hankook se stává dodavatelem originálního příslušenství pro nový model vozu Mercedes Benz, třídy E od výrobce Daimler AG. Od září se bude prestižní limuzína ve verzi BlueEFFICIENCY s ultra vysokou environmentální snášenlivostí vyrábět na 17palcových pneumatikách moderních Ventus S1 evo² od výrobce Hankook. Vývoj pneumatiky byl zaměřen na vysokou úroveň komfortu jízdy, nízký stupeň emisí hluku, dobrou ovladatelnost a především na nízkou úroveň valivého odporu. Pneumatiky pro automobily Mercedes Benz třídy E se výhradně vyrábí v evropském vysoce moderním výrobním závodu v Maďarsku.

více
 
Hankook se stává dodavatelem originálního příslušenství09.09.2013
Výrobce Hankook Tire pokračuje v úspěšné expanzi jako dodavatel originálního příslušenství pro prémiovou výrobu automobilů. Nový vlajkový model vozu Mercedes Benz bude od okamžiku svého uvedení na trh vyjíždět z výrobní haly na UHP pneumatikách Ventus Prime². Vývoj této pneumatiky nebyl zaměřen pouze na vlastnosti přilnavosti na mokré vozovce a komfort během jízdy, ale také na vlastnosti, šetrné k životnímu prostředí, mezi které patří například snížení emisí hluku a nízký valivý odpor.

více
 
Hankook Tire oznamuje plánovanou výstavbu svého nového globálního centra pro výzkum a vývoj
Nové kapacity pro další rozvoj potenciálu v oblasti výzkumu, který pro globálního výrobce pneumatik znamená posun vpřed.

více
 
Hankook oficiálním sponzorem Evropské ligy UEFA
Sponzorování fotbalu je nedílnou součástí marketingové strategie firmy Hankook v Evropě

více
 
Hankook sponzoruje fotbal v Třešti
Fotbalový oddíl TJ Slavoj Třešť má nové sponzory. Hankook Tire společně s výhradním distributorem pro ČR společností se rozhodli podpořit fotbal v Třešti.

více
 
 
© GPD a.s. 2009 - 2013. Všechna práva vyhrazena.