Hankook v České Republice


V České republice je od roku 2002 oficiálním importérem pneumatik Hankook společnost GPD a.s, která se aktivně podílí na propagaci značky. Společnost GPD a.s. se tak nezabývá pouhým zprostředkováním obchodu pneumatik značky Hankook, ale poskytuje zákazníkům kompletní servis od technických či odborných rad, přes marketingové balíčky až po řešení individuálních požadavků.

 

Při svých aktivitách v České republice nezapomínají společnosti Hankook a GPD a.s. ani na podporu sportu. Dlouhodobá spolupráce je s nejlepším českým stolním tenistou Petrem Korbelem, juniorským mistrem republiky v rally a seniorským mistrem republiky v rallysprintu Jarkem Orsákem či podpora při pořádání Českého poháru ve sjezdu horských kol.

 

Společnost GPD a.s. patří mezi leadery na trhu s pneumatikami. Za 20 let své existence se dokázala prosadit z pozice malé regionální firmy na uznávanou společnost s celorepublikovým záběrem a několika okruhy aktivit. Kromě přímého importu pneumatik Hankook a Kingstar do České republiky se společnost věnuje multiznačkové distribuci všech druhů pneumatik (osobní, nákladní, dodávkové, agro, moto atd.) a disků, správě několika maloobchodních franšízových sítí a prodeji osobních vozidel. Dostatečné finanční prostředky, dokonalý systém školení všech zaměstnanců a pravidelné investice do IT technologií zaručují zákazníkům vysoký standard poskytovaných služeb.

 

GPD – Silný systémový partner při prodeji pneumatik

 
© GPD a.s. 2009 - 2013. Všechna práva vyhrazena.