KONTROL technologie je filozofie, stejně jako sada patentovaných inovací (aplikovaných díky výzkumu a vývoji) vyvinutá společností Hankook pro dosažení maximálně kontrolovaného zážitku z jízdy.

 

„K“ značí „kinetický“ a odráží ideu interakce pneumatiky se silnicí. V kontextu zvýšení užitku pro své zákazníky, Hankook aplikuje nejvyšší normy kvality u všech produktů, pro dosažení maximálního bezpečí, jízdního pohodlí, ovládání, výkonu a ekologické nezávadnosti.

 

Bez ohledu na situaci, zda jde o výkon na nejvyšší úrovni světových motoristických sportů nebo vození vašich dětí do školy za deštivého dne, Hankook se vždy snaží, poskytnou pneumatiky, které umožní řidiči dokonale ovládat vozidlo.

 

Výhody KONTROL technologie Výsledkem Hankook Kontrol Technology jsou pneumatiky, které poskytují řadu výhod napříč čtyřmi oblastmi, které zákazníci identifikují jako klíčové při výběru pneumatik – výkon, bezpečnost, komfort a ekologická nezávadnost.

 

Výkon – technologie zlepšující ovládání vozu, stabilitu při řízení a odolnost za všech okolností, posouvající limity výkonu pneumatiky.

Bezpečnost – technologie zajišťující, že integrita, design a materiálové složení pneumatik zůstávají stejné i během nebezpečných situací při řízení.

Komfort – technologie odstraňující stres a napětí snížením hluku, vibrací a tvrdosti díky porozumění chování pneumatiky v reálných situacích.

Prostředí – technologie minimalizující dopady na životní prostředí a pomáhající zákazníkům chránit své investice zvyšováním trvanlivosti a dlouhověkosti pneumatik.

 

 
© GPD a.s. 2009 - 2013. Všechna práva vyhrazena.